A A A

Ukraińskie maści i balsamy firmy Eliksir

W szerokiej ofercie ukraińskiej firmy Eliksir znajduje się kilka ciekawych propozycji polecanych dla osób z problemami schorzeń reumatycznych.

 

W ofercie naszego sklepu znajdą państwo m.in:

 

MURAVIT - jest to krem-balsam zawierający kwas mrówkowy, który naturalnie występuje w włoskach pokrzyw parzących oraz w jadzie mrówek. Preparat polecany przy schorzeniach reumatycznych, zwyrodnienach stawów, po urazach sportowych oraz dla osób odczuwających poranne bóle kręgosłupa

 

VIPERIN - krem-balsam z jadem żmiji - czyli mieszaniną wielu substancji, których skład nie jest jeszcze ostatecznie poznany. Wysępują w nim m.in. pepsyna, białka i ślina żmiji. Preparat polecany przy zwyrodnieniach stawów, zapaleniu korzonków, schorzeniach reumatycznych oraz zwyrodnieniach kręgosłupa.

 

APIBIL - krem-balsam z jadem pszczelim - w którego skład wchodzą m.in: aktywne peptydy, melityna,apamina oraz aktywne enzymy. Preparat polecany przy schorzeniach reumatycznych, zapaleniach stwaów, rwie kulszowej oraz zapaleniu korzonków.

 

WIROVIT - krem-balsam z enzymami z pijawki lekarskiej - zawiera hirudynę - substancję zapobiegającą krzepnięciu krwi. Preparat polecany przy zapaleniu żył, zakrzepicy, żylakach, w obrzękach i zastojach krwi i limfy w kończynach dolnych.

 

FLEBOSTAR - krem-balsam  z enzymami z pijawki lekarskiej i z żywokostem - zawiera hirudynę - substancję zapobiegającą krzepnięciu krwi oraz żywokost stosowany przy złamaniach kości.Preparat polecany przy zapaleniu żył, zakrzepicy, żylakach, w obrzękach i zastojach krwi i limfy w kończynach dolnych.

 

HUBOVIT - krem-balsam z wyciągiem z czarnej huby - zawiera garbniki, flawonoidy, mikro i makroelementy, kwasy (mrówkowy, octowy, szczawiowy). Preparat polecany przy ranach powierzchniowych i głębokich różnego pochodzenia (chirurgiczne, otarcia, odparzenia, odleżyny, wrzody), przy ropnej wysypce i przy pourazowych i pooperacyjnych bliznach

 

BISHOVIT ŻEL - żel zawierający biszofit połtawski. Preparat polecany przy bólach mięśni i stawów, żylakach kończyn dolnych, ostrogach i stanach pourazowych.