A A A

Syrop Neera - naturalny syrop z drzew Madal Bal

 

"Kuracja Neera" jest zwyczajową nazwą określającą dietę mającą na celu oczyszczanie organizmu z toksyn. Została ona stworzona około 35 lat temu przez lekarza Stanleya Burroughsa, a następnie, w drodze  badań i testów, została ulepszona przez grupę szwajcarskich lekarzy i terapeutów: dr Meywalda (lekarz medycyny i homeopata), dr Raabe (lekarz medycyny i ajurwedy), Kumudini Weeravarna (lekarz ajurwedy, farmaceuta i zielarka) oraz dr Beyera (terapeuta medycyny naturalnej). Nieodłącznym elementem kuracji jest dieta oparta na syropie z drzew Madal Bal znanym jako syrop neera.  Syrop neera został skomponowany w Szwajcarii z połączenia czystego kanadyjskiego syropu z klonu z syropami palmowymi południowo-wschodniej Azji. Z syropu neera sporządza się napój, który spożywamy w czasie kuracji dietetycznej.

Oczyszczanie organizmu z toksyn z zastosowaniem syropu Neera, polega na zastąpieniu pokarmu stałego w diecie napojem sporządzanym przy wykorzystaniu syropu neera oraz podanych w poniższym przepisie składników.

 

Przepis na napój do kuracjii Neera

 

Składniki szklanki (250ml) napoju:

- Syrop z drzew - Syrop "Neera" - 2 łyżki

- Sok z cytryn - 2 łyżki

- pieprz cayenne - szczypta

- woda

W szklance letniej wody rozpuścić 2 łyżki syropu neera. Dodać 2 łyżki soku z cytryny i szczyptę pieprzu. Całość dokładnie wymieszań.

Należy pić 8-10 szklanek dziennie napoju

 

Syrop Neera jest dostpny w dwóch pojemnościach 500ml i 1 litr. Są one dostępne w naszych sklepach: Syrop Neera 500ml, Syrop Neera 1litr

 

Różne rodzaje kuracji Neera

 

Można zastosować różne wersje kuracji:

1. Wersja podstawowa - 5 - 7 dni   - potrzebny będzie 1 litr soku
2. Wersja 10 dni    Wersja optymalna dająca maksymalne, długotrwałe rezultaty. Przez 10 dni organizm przechodzi gruntowne oczyszczenie na poziomie komórkowym, a rezultaty zauważa się już po kilku dniach . Na 10 dni kuracji potrzeba 1,5 - 2 l. syropu.
3. Wersja "Raz w tygodniu"
Wybieramy jeden dzień tygodnia i tego dnia, co tydzień, pijemy tylko napój Neera. Stosujemy przez 6 tygodni lub dłużej.
4. Wersja hiszpańska
Wersja hiszpańska pozwala oczyszczać się wolniej, nie wykluczając spożywania pokarmów stałych. Jednak wymaga unikania słodyczy, pokarmów mącznych, tłustych, smażonych, alkoholu. Są to produkty hamujące wydalanie toksyn. Najlepiej spożywac w tym czasie owoce, sałatki, soki warzywne, lekkie zupy. Nazwa tej wersji wzięła się od zrelaksowanego stylu życia Hiszpanów. Na czym polega tajemnica działania tej wersji kuracji neera? Każdej nocy, gdy śpimy, pościmy, to znaczy nie pobieramy pokarmu i pozwalamy naszemu ciału zatroszczyć się o siebie, zregenerować, oczyścić i odzyskać energię. Zjedzenie śniadania przerywa ten proces oczyszczania i odnowy. Po angielsku śniadanie to „break-fast”, dosłownie tłumacząc, „przerwanie postu”.
Celem wersji hiszpańskiej jest przedłużenie okresu nocnego postu poprzez zastąpienie śniadania lub kolacji napojem Neera. Wersję tę poleca się osobom, które z różnych przyczyn nie mogą zastosować pozostałych wersji.

5. Program Mistrzowski    - Stosujemy pełną kurację 2 razy w roku i jednocześnie wersję "Raz w tygodniu".  Osoby, które stosują Program Mistrzowski donoszą o wspaniałych rezultatach w zdrowiu fizycznym.