A A A

Odsiwiacz do włosów Silver Stop

 

Siwe włosy - dla jednych szlachetna oznaka sędziwego wieku, dla innych powód do troski o swój wizerunek. To, jak siębie postrzegamy, zależy od wielu czynników. Nie zawsze od razu akceptujemy zmiany, które wraz z wiekiem zachodzą w naszym organizmie. Zasada ta dotyczy również tego jak wyglądamy. Pierwszy siwy włos - wyrwać czy nie wyrwać? Lepsza siwa czupryna czy łysina? Na szczęśnie nie trzeba wyrywać. Ci z nas, którym siwe włosy na swojej głowie nie w smak, mogą sięgnąć po odsiwiacz do włósów.

 

Jak działa dobry odsiwiacz do włosów?

 

Odsiwiacze to grupa praparatów kosmetycznych, których głównym zadaniem bez zmiana wybarwienia włosów. W sklepach kosmetycznych oraz zielarniach znajdziemy co najmniej kilka preparatów aspirujących do miana odsiwiacza. Czym powinien charakteryzować się dobry odsiwiacz? W naszym mniemaniu, jeśli ma być systematycznie aplikowany na skórę głowy powinien być przede wszystkich bezpieczny dla tkanek i tym samym dla naszego zdrowia. No i oczywiście powinien dawać porządany efekt. A jeśli jeszcze działa odżywczo na włosy... no to już jest bardzo dobrze. W naszym sklepie zielarskim mamy oczywiście prepraty do pielęgnacji włosów. Pośród szamponów, odżywek, mniełek i maseczek do włosów jest też miejsce na odsiwiacz do włosów.

 

Odsiwiacz dla kobiet i mężczyzn - Silver Stop

 

Obecny u nas od kilku lat preparat na siwe słosy Silver Stop cieszy się dobrą renomą. Polegamy głównie na opiniach Klientów naszej zielarni. To przecież Państwo używanie codziennie preparatów zakupionych w naszym sklepie i Państwo wiecie najlepiej, które preparaty dają największą satysfakcję. Wspomniany odsiwiacz może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Obecne w płynie Silver Stop ekstrakty ziołowe ze skrzypu i łopianu zapewniają dobrą pielęgnację skóry głowy oraz cebulek włosowych. Łopian oczyszcza skórę z sebum, co sprawia, że skóra staje się gładsza i pozbawiona krostków, a mieszki włosowe nie są zanieczyszczone. Skrzyp natomiast dostarcza krzemionki niezbędnej do właściwego odżywienia cebulki, aby proces budowy włosa przebiegał prawidłowo. Efekt koloryzujący jest zależny od koloru i rodzaju włosów, na które preprat jest aplikowany. Każdy ma inne włosy i należy nauczyć się stosować preparat w sposób odpowiedni dla swojego rodzaju włosów. W tym celu należy przeprowadzić próby w mało widocznym miejscu. Dopiero po sprawdzeniu efektu powinno się wykonywać zabieg na całą główę. Preparat Silver Stop nie powinien być stosowany do wąsów i brody oraz włosów z okolic oczu.