A A A

Miody Manuka Health importowane z Nowej Zelandii


Krzew Manuka
Co wyróżnia miód manuka spośród innych miodów to wysoka zawartość methylogloaxalu. Methylogyoxal nie występuje w każdym nektarze z krzewu Manuka. Jego ilość może się wahać w zależności od partii czy zbioru. Manuka Health poddaje każdą partię miodu szczegółowym badaniom, które dają pełną gwarancję odpowiedniej zawartości methylglyoxalu w kilogramie miodu. Wielkość ta jest oznaczana parametrem MGO. I tak miody manuka będą miały parametr MGO 400+ , co odpowiada ilości 400 mg metyloglyoxalu na kilogram miodu manuka i MGO 550+ (odpowiednio 550 mg metyloglyoxalu na kilogram miodu manuka). Ten ostatni to najsilniejszy dostępny w sklepach miód manuka.

Miód manuka jest bardzo cenionym miodem, który może znacząco urozmaicić dietę.

Mieszkasz na Śląsku, szukasz miodów manuka? W ofercie miody z krzewu manuka o oznaczeniach miód manuka 400 MGO i miód manuka MGO 550. Zawsze dostępne w naszym sklepie zielarskim w Katowicach Giszowcu. Zadzwoń (tel. 793-388-733) i zapytaj o szczegóły.

  • Miód manuka MGO 400+ - słoik 250 gram

    Aktywny nowozelandzki miód z krzewu Manuka o WYSOKIEJ ilości methylogloxalu w małym słoiczku MGO 400+ jest to najczęściej wybierany miodów manuka MGO przez klientów sklepu w Polsce i na Świecie. Charakteryzuje się wysoką zawartością methylglyoxalu na poziomie 400mg/kg

  • Miód manuka MGO 550+ najsilnieszy miód na rynku

    Miód manuka MGO 550+ stosowany bywa najczęściej w: egzemach, ranach cukrzycowych, innych trudno gojących się ranach, przy odleżynach. Jest to najsilniejszy dostępny obecnie antybakteryjny miód manuka.