A A A
 • Sok z noni Tahiti Naturel
  Sok z noni Tahiti Naturel
 • EkoCertyfikat Tahiti Naturel
  EkoCertyfikat Tahiti Naturel
 • Sok z Noni Tahiti Naturel
  Sok z Noni Tahiti Naturel

BIO sok z Noni - Tahiti Naturel

 

Sok noni importowany z Tahiti

 

Sok z noni produkowany przez Tahiti Naturel jest pozyskiwany z miąższu starannie wyselekcjonowanych świeżych owoców, dojrzewających w dziewiczym środowisku Tahiti i okolicznych wysp. Sok jest tłoczony na zimno w czasie 24 godzin od momentu osiągnięcia przez owoce noni stadium dojrzałości. Następnie jest poddawany specjalnej filtracji (tzw. Tangential Flow Filtration) celem uzyskania stabilności mikrobiologicznej i polepszenia specyficznych dla noni walorów smakowych. Dzięki temu procesowi smak noni staje się mniej cierpki dla podniebienia bez utraty swoich innych właściwości.

Sok jest produkowany ze szczególnym uwzględnieniem ochrony zawartości substancji odżywczych, które w odróżnieniu od soków pozyskiwanych metodą tradycyjną są obecne w soku w stałym, wysokim nasyceniu. Starannie przeprowadzony proces produkcji daje pewność, że sok noni ma najlepszą możliwą wartość i wysoką jakość.

 

 

Firma Tahiti Naturel z siedzibą w Arue na Tahiti (Polinezja Francuska) ma swoje przedstawicielstwa w Stanach Zjednoczonych oraz Francji (główny oddział na EU) patrz Producent soku noni Tahiti Naturel biuro w Paryżu.

 

W butelkach Tahiti Naturel nie znajdziemy konserwantów, ani żadnych substancji smakowych, zapachowych czy też innego przeznaczenia. Sok z noni Tahiti Naturel to jakość bez kompromisu. Jej osiągnięcie możliwe było dzięki pracy doskonałego laboratorium oraz dochowaniu wysokich wymogów sanitarnych i technologicznych produkcji zgodnych z normami ISO 9000. Dowodem nadzwyczajnej jakości oferowanej przez sok Tahiti Naturel jest jego ogromna i wciąż rosnąca popularność na niezwykle wymagającym rynku Stanów Zjednoczonych. 

Sok z noni Tahiti Naturel uzyskał pozytywną opinię Europejskiej Komisji Zdrowia i Ochrony Konsumenta (SANCO) oraz certyfikaty produktu organicznego instytutu ECOCERT SAS F32600 oraz BCS-Öko jako potwierdzenie jego najwyższej jakości.

 

Więcej informacji o noni oraz o bio soku z noni Tahiti Naturel na stronie biononi.pl

Sok jest również dostępny w stałej sprzedaży w naszym sklepie zielarskim w Katowicach i w sprzedaży internetowej na stronie podarujzdrowie.pl

 


Pełną listę sklepów, w których kupisz noni Tahiti Naturel znajdziesz na stronie Noni Sklep.pl

 • Gdzie kupić sok z noni?

  W odpowiedzi na zapytania naszych Klientów prezentujemy listę sklepów zielarskich, w których można kupić oryginalny sok z noni produkowany na Tahiti.