A A A

nasze sklepy zielarskie


Sklep zielarski Katowice Giszowiec


Jeśli cenisz sobie dobre, naturalne produkty, odwiedź nasz sklep zielarski w Katowicach. Od ponad 10 lat służymy doradztwem oraz pomocą w zakupie ziół i mieszanek ziołowych, naturalnych miodów pszczelich przywożonych prosto z pasieki, syropów i soków owocowych, orzechów, ziaren, żywności bio-certykowanej oraz różnego rodzaju leków i suplementów diety, preparatów, maści, kremów i innych mazideł stosowanych na różne dolegliwości. Robiąc zakupy w naszej zielarni możesz liczyć na rozsądne ceny i kulturalną obsługę w miłej atmosferze. W miarę możliwości wspomożemy poradą w zakresie doboru preparatów, a produkty trudno dostępne w innych sklepach zielarskich sprowadzimy do zielarni w Katowicach (czasem nawet zza granicy). Zioła sprowadzamy od sprawdzonych polskich producentów zielarskich. Zielarnia oferuje tradycyjne marki zielarskie jak Herbapol Kraków, zakład produkcji ziół Flos czy cenione za jakość i eko-certyfikację, produkujące herbaty i zioła Dary Natury. Można również znaleźć w naszym sklepie zielarsko-medycznym importowane zioła oraz oleje i soki produkowane z egzotycznych owoców i innych surowców zielarskich.

 

Sklep zielarski Giszowiec - jak dojechać do zielarni?

Nasz katowicki sklep zielarski znajdziesz w dzielnicy Giszowiec. To część Katowic leżąca przy drodze szybkiego ruchu relacji Sosnowiec - Tychy. Zielarnia położona jest zaledwie półtora kilometra od węzła z autostradą A4, tuż przy zjeździe z drogi na Tychy. Zielarnia znajduje się w Pawilonie Handlowym przy giszowieckim targowisku (na parterze). To centrum Giszowca. Szybko dojedziesz i zostawisz samochód na parkingu pod samym pawilonem.

 

Dojazd do sklepu z: Katowice centrum

Z centrum Katowic można do nas dojechać samochodem nawet w 12 minut. Wyjeżdżasz na A4 kierunek Mysłowice, mijasz Centurm Handlowe "Trzy stawy", zjeżdżasz na Tychy, a kilometr dalej na Mysłowice na starą drogę mysłowicką, po lewej mijasz Lidla, skręcasz ostro w prawo w osiedle i już po lewej powinieneś widzieć nasz Pawilon. Możesz zaparkować na jednym w kilkudziesięciu miejsc parkingowych.

 

Dojazd do zielarni z Mysłowic

Kilka lat temu na rynku w Mysłowicach funkcjonowała dobra zielarnia. Niestety została zamknięta. Jeśli szukasz dobrze zaopatrzonego sklepu zielarskiego - zapraszamy na Giszowiec. Z centrum Mysłowic dojedziesz do nas w 9 minut. Jadąc ulicą Mysłowicką przez Giszowiec mijasz po prawej Aptekę u Aptekarzy i po lewej Giszowieckie Centrum Kultury, skręcasz w lewo i wjeżdżasz na parking między blokami. Możesz zaparkować pod samym pawilonem przy targowisku. Sklep zielarski znajdziesz na parterze pawilonu handlowego, obok poczty.

 

Dojazd do zielarni z kierunku: Panewniki, Ligota, Piotrowice, Brynów

Jeśli mieszkasz w wyżej wymienionych dzielnicach i szukasz w Katowicach dobrej zielarni, przyjedź na Giszowiec. Najlepiej jedź przez "trzy garby". Czas dojazdu od 10-14 minut. Mijasz salon Volvo po prawej, przejeżdżasz pod dwupasmówką w kierunku Mysłowic i po dwustu metrach skręcasz ostro w prawo w osiedle Giszowiec. Wygodnie zaparkujesz pod samym pawilonem obok targowiska. Z dzielnicy Katowice Kostuchna najlepiej przejechać przez Murcki i wjechać do centrum Giszowca.

 

Sprawdź jak do nas dojechać na Mapach Google -> Sklep zielarski Katowice - mapa

 

Sklep zielarski Tychy

 

Przez kilka lat prowadziliśmy sklep zielarski w Tychach Paprocanach. To piękna dzielnica Tych położona nad jeziorem Paprocańskim. W związku ze zmianami przenieśliśmy zielarnię do Katowic i wszystkich naszych Klientów z Tych zapraszamy do zielarni w Katowicach. Z Tych na Giszowiec dojedziemy w 15 minut drogą relacji Bielsko - Pszczyna - Sosnowiec. Można zjechać z drogi pierwszym wjazdem do Giszowca i udać się przez osiedle w kierunku targowiska. Samochód można zostawić na parkingu pod marketem Carefour.

 

Internetowy sklep zielarski

 

Z pewnością będziesz pozytywnie zaskoczony wizytą w naszej zielarni i być może znajdziesz coś dla siebie. Jeśli jednak mieszkasz w innym mieście, a chcesz poznać naszą ofertę, odwiedź nasz internetowy sklep zielarski PodarujZdrowie.pl. Na naszych półkach znajdziesz dobre miody z polskich pasiek, jak i wspaniałe, importowane z Nowej Zelandii miody manuka. Mamy doskonałej jakości bio-certyfikowane soki: sok noni, sok z mangostanu, aronii, jagód acai, soki z owoców granatu, a także eliksir z granatów. Stale na naszych półkach gości: czystek w postaci herbat lub w tabletkach, zielony jęczmień w proszku, jagody acai, chlorella, spirulina, pestki moreli zawirające witaminę B17 (amigdalinę), preparaty amerykańskiej firmy Now Foods, takie jak Pau D'arco, Devil's Claw, Cascara Sagrada, Cat's Claw i wiele innych preparatów.


Zdrowie - nasza idea


Ostatnie półwiecze przyniosło gwałtowny rozwój w sferze inżynierii żywieniowej i w farmaceutyce. Zdawać by się mogło, że powiększający się stan wiedzy naukowej w tych dwóch dziedzinach skutkować będzie poprawą zdrowia i wzrostem poczucia szczęścia obywateli krajów, które mają do tych dóbr dostęp. Niestety, rzeczywistość rozczarowuje. Na co dzień doświadczamy coraz gorszej jakości produktów żywnościowych wytwarzanych metodami przemysłowymi. Takie też najczęściej goszczą na pólkach sklepów spożywczych. Na własne życzenie aplikujemy sobie dziesiątki syntetycznych dodatków rzekomo "ulepszających" żywność. Żyjemy szybko, nie mamy czasu na pełnowartościowy obiad, rzetelny wypoczynek. W pospolitych chorobach faszerujemy się środkami farmakologicznymi, które zazwyczaj działają tylko przeciw objawowo. Interesuje nas natychmiastowy efekt i błyskawiczny powrót do pracy. Bagatelizujemy wagę równowagi zdrowotnej swojego organizmu. W podeszłym wieku jesteśmy uzależnieni od garści kolorowych pigułek zażywanych co dnia. Na leczenie wydajemy połowę emerytury. Czy tego chcemy?

Od dziesiątków pokoleń zmagamy się ze wszelakiego rodzaju dolegliwościami. Wiele rozwiązań podstawowych problemów zdrowotnych podsuwa nam natura. Współczesna nauka potwierdza i dokumentuje dobroczynne właściwości specyfików naturalnych pochodzących z różnych rejonów świata. Ta wiedza w dużej części została już zapisana w tradycji zielarskiej swoistej dla każdego rejonu na kuli ziemskiej. Wiedza ta jest coraz łatwiej dostępna dla wszyskich zainteresowanych i wystarczy odrobina dobrej woli, by w naturze znaleźć panaceum na doskwierające nam problemy natury zdrowotnej. Sklepy zielarskie w dużej części odpowiadają na nasze potrzeby w tym zakresie. Wystarczy odrobina uwagi i niewielki wysiłek co dnia, by żyć w zgodzie z naturą i swoim organizmem.